U bevindt zich op: Home NL Direct naar Reguliere activiteiten

Reguliere activiteiten

Reguliere activiteiten zijn de activiteiten die op regelmatige basis (weekelijks/maandelijks) plaatsvinden.

header pv

Afdeling

Datum

Tijd           

Activiteit

Waar

Contact

PV-Chantez!

Elke maandag  

12:30-13:15

Koorrepetitie

8a

Hetty Bakhuijs
030-2743388
hetty.bakhuijs@pbl.nl

Sportclub

Van september
t/m april
elke maandag

2 keer in de drie weken
17:30-20:00

Zaalvoetbal

 

Wouter ter Burg
030-2743389
wouter.ter.burg@rivm.nl

Sportclub

Van september
t/m april elke maandag

 

Volleybal
bedrijvencompetitie

 

Peter van Vught
030-2742132
peter.van.vught@bbio.nl

Sportclub

Van september
t/m april elke
donderdag

21:30-23:00

Volleybal training

 

Peter van Vught
030-2742132
peter.van.vught@bbio.nl

Sportclub

Van september
t/m april
elke dinsdag

21:00-23:00

vrij spelen

 

Wilco de vries
030-2743248
wilco.de.vries@rivm.nl

PV-Jong

Elke 4e donderdag
van de maand

 

activiteit of borrel

 

pvjong@rivm.nl

Klaverjasclub

Van september
t/m december
elke woensdag

20:00-24:00

Klaverjascompetities

8a

Frank Heens
06-52048616
frank.heens@rivm.nl

Railgroep

Elke woensdagavond

19:00-23:00

Bouwavond

Kelder geb. V

Jan van Benthem
030-2742021
jan.van.benthem@rivm.nl

Bridgeclub

Elke dinsdagmiddag

12:30-13:30

Bridge spreekuur

8a

Paul Reus
030-2742153
paul.reus@rivm.nl

Bridgeclub

Vanaf september
t/m mei om de
week op donderdag

19:00-23:00

Competitie-drives

8a

Paul Reus
030-2742153
paul.reus@rivm.nl

Zeilclub

4 mei tot 21 september Elke maandagavond

18:00-21:00

Vrij zeilen

 

Govert de Jong
zeilclub@rivm.nl

Zoeken:

Service